Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

SMRT Matthewa Perryho (†54): Mohou za ní lékaři? Hercova ex má jasno!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

SMRT Matthewa Perryho (†54): Mohou za ní lékaři? Hercova ex má jasno!

Andrea Malá

19. prosince 2023 8:36

Matthew Perry Video

Příčina náhlé smrti Matthewa Perryho sice byla odhalena, ale podle některých lidí z jeho okolí je třeba ještě objasnit, co k ní vedlo. Lékaři, kteří se o slavného herce starali, rozhodně nemohou být v klidu.

Perry zemřel na konci letošního října, bylo mu 54 let. Téměř dva měsíce se čekalo na objasnění jeho smrti. Před pár dny byla zveřejněna toxikologická zpráva, podle které zemřel požití ketaminu. Primárně jde o přípravek k léčbě deprese, užívá se ovšem i jako rekreační droga.

Závěry šetření pořádně nadzvedly mandle Kayti Edwardsové, hercově expartnerce. Podle ní panuje podezření, že ketamin měl od lékaře či zdravotní sestry. "Jsem si docela jistá, že infuze ketaminu od lékaře vnímal tak, že je stále střízlivý. V jeho mozku to nebylo totéž jako jít si na ulici koupit crack nebo heroin," řekla pro The U.S. Sun

Hvězda Přátel se podle jejích slov mohla prostřednictvím ketaminu vrátit k drogám. "Myslím, že lékaři, kteří s Matthewem pracovali, by měli být vyšetřováni. Jsem si jistá, že se s nějakým doktorem domluvil," konstatovala. 

Edwardsová si myslí, že představitel Chandlera užíval návykové látky již nějaký čas. Vysvětluje to například jeho zvýšenou aktivitou na sociálních sítích. Závěry pitvy ji nepřekvapily. 

"Věděla jsem, co za tím stojí, takže mě to nešokovalo. Nebyla jsem tam, takže nevím, co se přesně stalo, ale znám Matthewa jako člověka a přítele. Viděla jsem to na míle daleko, posledních pár týdnů svého života nevypadal dobře," dodala. 

Nejnovější zprávy