Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Soukup a Hanychová si vjeli do vlasů: Kdo hlídá Rozárku? Magnát vrací úder!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Soukup a Hanychová si vjeli do vlasů: Kdo hlídá Rozárku? Magnát vrací úder!

Andrea Malá

12. října 2023 9:05

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup dále hrotí vzájemné spory. Influencerka nejprve odhalila, co považuje za důvody rozchodu. Poté si ještě postěžovala, že tatínek není s dcerou, když ji má na starosti. Mediální magnát teď vrací úder! 

Soud podle dostupných informací předběžně rozhodl, že Hanychová musí předávat Soukupovi dceru Rozárku třikrát týdně a každý druhý víkend. O finální verdikt každopádně zatím nejde.

Dcera Veroniky Žilkové si v těchto dnech postěžovala, že tatínek s dcerou přidělený čas netráví. "Místo toho, aby včera byl s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj 300. díl seriálu trapnost na TV Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát," posteskla si. 

Mediálního magnáta výroky bývalé partnerky pořádně naštvaly. "Nikdy bych neudělal nic, co by jen náznakem ublížilo mé dceři! Měl jsem práci na devadesát minut a v tu chvíli se o ni staral její třicetiletý bratr, můj syn Lukáš. A k ruce měl chůvu, která vychovala už pět dětí," řekla deníku Blesk. 

Soukup zdůraznil, že služby chův využívá i Hanychová. Prý jich má hned několik. "A taky by mě zajímalo, kdo Rozárku hlídal, když byla nedávno na večírku a otevírala něco na Masarykově nádraží?" kontroval boháč. 

Nejnovější zprávy