Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tajná část návštěvy Harryho a Meghan v Evropě. Byli snad v Británii?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tajná část návštěvy Harryho a Meghan v Evropě. Byli snad v Británii?

Andrea Malá

30. září 2023 13:15

princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry a jeho žena Meghan již třetím rokem žijí ve Spojených státech amerických, odkud bývalá herečka pochází. Není tedy divu, když Britové dávají najevo, že o návrat "ztraceného syna" vlastně nestojí. Pak ale ani nepřekvapí, že se pár během návštěvy na starém kontinentu vyhne Ostrovům obloukem. 

Harry měl v září v Evropě povinnosti jako patron sportovních her Invictus Games pro trvale postižené válečné veterány. Letošní ročník se konal v německém Düsseldorfu v Severním Porýní-Vestfálsku. 

Nicméně hvězdná dvojice si pobyt na starém kontinentu ještě prodloužila. Jak informoval magazín People, vévoda a vévodkyně ze Sussexu se zastavili ještě v Portugalsku, kde část roku žije princova sestřenice Eugenie. S ní se jim daří udržovat dobré vztahy i po odchodu z britské královské rodiny.

Ten v případě páru nastal předloni, když ještě seděla na trůnu Harryho babička Alžběta II. Před rokem nastoupil Karel III., otec vévody. Nic se ale nezměnilo, rodiče syna Archieho a dcery Lilibet Diany původní rozhodnutí nepřehodnotili. Britové ostatně dávají různě najevo, že by si jejich návrat mezi reprezentanty monarchie ani nepřáli. 

Tři čtvrtiny lidí na Ostrovech jsou přesvědčeny, že princ a jeho žena nesmí ze státní kasy vidět ani libru, vyplývá z šetření, které si nedávno nechal udělat Daily Mail. Pouhých patnáct procent lidí by stát nechalo přispět na živobytí hvězdného páru. 

Nejnovější zprávy