Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Takové chování u Williama a Kate neexistuje! Zdroj práskl, jací jsou vévoda a vévodkyně rodiče!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Takové chování u Williama a Kate neexistuje! Zdroj práskl, jací jsou vévoda a vévodkyně rodiče!

Lenka Kučerová

16. prosince 2023 11:50

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) se synem Louisem Video

Princ William a vévodkyně Kate se ukázali jako rázní rodiče. Vedou své děti k samostatnosti a mají jasná pravidla, která očekávají, že budou dodržována.

Kromě podpory otevřené diskuse o pocitech svých dětí a řešení jejich obav čelí děti i určitým pravidlům, která jsou pro královský pár naprosto nekompromisní.

Podle informací zveřejněných v médiích jsou děti povzbuzovány k otevřené komunikaci o svých pocitech, ať už se jedná o obavy ze školních předmětů, plavání nebo zklamání.

"O všem se mluví a nacházejí se řešení. Neexistuje také situace, kdy by jeden z rodičů řekl ne, zatímco druhý řekl ano. Kate a William jsou vůči sobě loajální a před dětmi jednotní ve výchovném přístupu," uvedl zdroj z Kensingtonského paláce.

Naopak existují striktní pravidla, která musí jejich děti dodržovat. Patří sem například klidný tón při komunikaci a zákaz agresivního vyjadřování. Rodiče také pravidelně zdůrazňují svým dětem, že většina vrstevníků nemá tak výsostné postavení.

William a Kate se snaží vštěpovat svým dětem hodnoty pokory a vděčnosti. V případě konfliktu se rodina sejde na pohovce a klidně diskutuje o problému. Zároveň je zakázáno zapínat televizi před večeří, aby se podpořila kvalitní rodinná komunikace.
 
 
 
 

Nejnovější zprávy