Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Taťána Kuchařová hledá toho pravého! Promluvila o založení rodiny

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taťána Kuchařová hledá toho pravého! Promluvila o založení rodiny

Andrea Malá

17. června 2024 21:38

Taťána Kuchařová Video

Taťána Kuchařová ani po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým, jehož okolnosti se minulý týden opět řešily u soudu, na muže nezanevřela. Jinak by totiž nemohla říct, že touží po založení rodiny. Zvlášť když se neví o tom, že by někoho měla. 

Kuchařová se v tomto duchu vyjádřila v rozhovoru pro web iDnes.cz. "Rozhodně chci mít jednou děti a věřím, že rodinu mít budu. Ale až budu chtít já, až pro to bude ideální doba a podmínky. Takže ano, mám to v plánu a nepotřebuji se s tím nikomu svěřovat," uvedla.

"Nepotřebuji to nikomu říkat. Ten tlak tady je, je to vůči ženám trošku nefér, ale na druhou stranu si každý sám musí držet ty své mantinely, nepouštět si to k sobě a k srdci," dodala modelka.

Někdejší Miss World nejspíš věřila, že rodinu založí se známým hudebníkem. Jejich manželství ale skončilo za zvláštních okolností a nakonec dokonce u soudu, kde se celá záležitost řešila minulý týden.

V kauze jde o únik citlivých informací z církevní žaloby, přičemž Brzobohatý se domnívá, že média je získala právě od Kuchařové, která vinu odmítá. První stání proběhlo v lednu, pak se do věci neúspěšně vložil mediátor. Případ proto řeší soud.

Nejnovější zprávy