Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Tereza Brodská po záhadné nemoci: Dohoda s lékařem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Brodská po záhadné nemoci: Dohoda s lékařem!

Andrea Malá

29. září 2023 9:55

Tereza Brodská Video

Tereza Brodská se v uplynulých dnech potýkala se záhadnou nemocí, jejíž nejhorší příznaky už sice odezněly, ale i tak není marod ze všeho venku. Přesto se herečka vrátila do práce, což jí někteří lidé vyčetli. Co jim vzkázala?

Brodská několik dní marodila v posteli, nezabírala ani antibiotika. A to podle svých slov vystřídala hned troje. Na začátku tohoto týdne už se ale hlásila z práce, ačkoliv se stále necítila být stoprocentně fit.

"Tak začínáme! Nejsem tedy ještě vůbec v pohodě, ale už jsem to nemohla doma vydržet! Doufám, že už se to prostě zlomí!" prohlásila. 

Populární herečka zároveň poděkovala kolegům a spolupracovníkům ze souboru i fanouškům za podporu. Příspěvek ukončila slovy, že jde zase do postele, aby nabrala síly na další pracovní návštěvu divadla.

Mnoha lidem se to zdálo jako zbytečný hazard. Brodská pro takové měla jasný vzkaz. "Pro ty, co pořád mudrujou, do práce jsem nastoupila po dohodě s lékařem! To, že se cítím na houby a jsem total slabá, je už sekundární věc," uvedla podle deníku Aha!.

Nejnovější zprávy