Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

To nikdo nečekal ani v nejmenším! Velké změny ve vztahu mezi Kate a Meghan!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

To nikdo nečekal ani v nejmenším! Velké změny ve vztahu mezi Kate a Meghan!

Lenka Kučerová

18. února 2024 11:11

Meghan Markleová Video

Vztahy mezi princem Harrym, jeho manželkou Meghan Markle a královskou rodinou jsou už déle pořádně napjaté. Malou nadějí pro kontroverzní dvojici však může být princezna Kate, která je ochotna hodit jejich spory za hlavu. 

První krok měla podle Mirroru udělat Meghan. Ta po nedávných zdravotních problémech Kate a Karla III. kontaktovala oba a popřála jim brzké uzdravení. Jednoduché to však zřejmě nebude. 

„Kate je usmíření otevřená, ale určitě by to raději udělala s Harrym než s Meghan. Stále má totiž zraněné city poté, co Meghan udělala jí a dceři Charlotte. Bude to chtít hodně práce, ale je ochotna pohnout se dopředu,“ řekl zdroj.

Mezi Meghan a Kate došlo k největšímu konfliktu těsně před svatbou americké herečky a prince Harryho. Meghan měla prý problém se šaty její dcery Charlotte, na které měla mít nemístné komentáře. To Kate rozplakalo. 

Podle dvojice, která momentálně žije v USA, to však bylo naopak a se šaty měla údajně problém samotná vévodkyně, která následně žádala, aby si všechny družičky změnily šaty, což Meghan ranilo.  

Nejnovější zprávy