Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tohle se Harrymu a Meghan nepovedlo: Nekompromisní slova!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tohle se Harrymu a Meghan nepovedlo: Nekompromisní slova!

Andrea Malá

6. října 2023 9:42

Princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry a jeho žena Meghan se musí uživit sami od chvíle, co se rozhodli opustit britskou královskou rodinu. Proto podepsali i smlouvy se dvěma streamovacími službami. Jedna z nich už ale spolupráci ukončila. Z jakých důvodů? 

BBC nedávno připomněla, že Meghan Markle si jako herečka přišla na 50 tisíc za každý z více než stovky dílů seriálu Suits, který natáčela. Harry zase opakovaně dědil, připadla mu část bohatství, které nashromáždily jeho tragicky zesnulá maminka Diana či prababička, jíž se v monarchii říkalo královna matka. 

Princ a jeho žena od roku 2020 do letošního června spolupracovali se streamovací platformou Spotify. Podle posledních informací si za dva a půl roku přišli na 25 milionů dolarů. Oboustranná spokojenost se ale rozhodně nedostavila.

"Pravdou je, že něco se povedlo, něco ne," uvedl šéf Spotify Daniel Ek v zářijovém rozhovoru pro BBC. Ostatně už v minulosti se objevily informace, že dvojice byla propuštěna kvůli nedostatku obsahu, který tvořila.

Ek ale angažmá hvězdného páru nelituje. "Spotify nebylo před pěti lety u podcastů nikde," konstatoval s tím, že cílem bylo vyzvat v boji o vedoucí postavení na podcastovém poli. Kromě Harryho a Meghan byli angažováni například americký exprezident Barack Obama a jeho žena.

Nejnovější zprávy