Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Trápení Dagmar Havlové nekončí: Vážné zranění nohy a k tomu kila navíc!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Trápení Dagmar Havlové nekončí: Vážné zranění nohy a k tomu kila navíc!

Andrea Malá

11. listopadu 2023 10:36

Dagmar Havlová Video

Dagmar Havlová se potýkala s velmi nepříjemným zdravotním problémem, který ji v létě, kdy si většina lidí přeje být na nohou, omezoval v pohybu. Omezovat se ale herečka a bývalá první dáma nemusela, co se stravy týká. A jak nyní přiznává, podepsalo se to na ní. 

Havlová už dříve prozradila, že od lékařů měla nařízené dva měsíce nuceného klidu kvůli ruptuře achilovky. Takové vážné zranění se totiž musí pořádně zahojit. Neobvyklý režim si ovšem vybral svou daň.

Dagmar jako bývalá první dáma obdržela pozvánku na hradní oslavy státního svátku 28. října. Nedá se ale říct, že by se úplně těšila. "Já jsem teď přibrala a nejsem za to vůbec ráda. Měla jsem dilema, co si vzít na Hrad za oblečení, abych se cítila dobře," svěřila se ve vysílání na sociální síti.

Kila šla podle herečky nahoru, zatímco dva měsíce ležela. Měsíc z toho úplně. "Pomáhala mi asistentka a různé kamarádky, které mi nosily jídlo. Nosily mi ale bohužel to, co mám ráda, což jsou buchtičky s krémem a meruňkové koláče," přiznala.

Havlová prozradila, že problémy s nohou navíc stále neodezněly. "Původně jsem o svých nemocech nechtěla mluvit. Nikdy a nikde, ale už se to přece jenom táhne tři měsíce, takže mě vidíte pajdající a ne v pěkných botách. Obvykle v teniskách nebo když jsem na nějaké akci, mám minipodpatek. Jenže pak mi ta achilovka nateče a strašně bolí," dodala. 

Nejnovější zprávy