Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria Vera Blyth alias Victoria Velvet. MANŽEL JI ZASTŘELIL!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria Vera Blyth alias Victoria Velvet. MANŽEL JI ZASTŘELIL!

Lenka Kučerová

14. června 2024 11:02

Victoria Vera Blyth

V turecké Ankaře zemřela česká zpěvačka Victoria, známá také jako Victoria Vera Blyth. Bylo jí 40 let. Z její vraždy je podezřelý manžel David Thomas Blyth, který poté spáchal sebevraždu. Upozornil na to server Seznam Zprávy.

Podle listu Hürriyet se vražda odehrála v úterý 11. června během hádky mezi manžely z neznámého důvodu. David Thomas Blyth po krátké a vyhrocené hádce ženu zastřelil a následně obrátil zbraň proti sobě. V době incidentu byly v domě tři děti.

Jedno z dětí Hürriyetu sdělilo, že hádka začala kvůli Victoriiným SMS zprávám a rychle se vyhrotila. Těla manželů zůstávají v Ankaře, kde byla nařízena pitva.

Tři děti, z nichž nejstaršímu je 14 let, jsou nyní v péči zpěvaččiných příbuzných. Vyšetřování pokračuje, ale list neposkytl žádné vyjádření od policie.

David Thomas Blyth byl skotský podnikatel, který vlastnil mezinárodní ropnou společnost. S Victorií se vzali v roce 2014 a měli tři děti, nejmladší se narodilo v roce 2020.

Blyth začal v roce 2019 pracovat v Ankaře. Victoria tehdy žila v Praze a navštěvovala manžela v Turecku s dětmi. Před narozením třetího dítěte se za ním přestěhovala.

Victoria se narodila v roce 1983 v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Její otec byl Čech a matka Namibijka. Rodina se přestěhovala do Česka v roce 1998. 

Nejnovější zprávy