Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Vražda Victorie Velvet (†40): První slova rodiny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vražda Victorie Velvet (†40): První slova rodiny!

Lenka Kučerová

14. června 2024 15:47

Victoria Vera Blyth

Tragická smrt zpěvačky Victorie Velvet (†40) hluboce zasáhla její blízké okolí. Podle dostupných informací ji v Ankaře, kde žila s rodinou, zastřelil její manžel David Thomas Blyth, který následně spáchal sebevraždu.

Při incidentu měly být přítomné i jejich tři děti, které jsou nyní v péči rodiny, jak uvádí turecký web Hürriyet.

Rodina prostřednictvím svého právníka vydala první prohlášení k této tragické události. "V této těžké době bychom rádi požádali o respektování soukromí rodiny. Ztráta blízkých je nesmírně bolestivá a celá rodina potřebuje čas na zpracování tohoto neštěstí a zajištění všech nezbytných záležitostí, které s tím souvisejí," uvedl advokát David Němeček.

Victoria se narodila v roce 1984 v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Její otec byl Čech a matka pocházela z Namibie, jak uvádí web Hürriyet.com. Do Česka se s rodinou přestěhovala v roce 1998, kde vystudovala hudební vědu.

Své první album "Killing Me Softly" vydala v roce 2004, ale do povědomí se dostala až s vydáním druhého alba v roce 2006. Fanoušci ji mohou znát také z vystoupení s slovenskou zpěvačkou Darou Rolins a z účinkování v seriálu Ošklivka Katka, kde hrála samu sebe.

V roce 2019 Victoria Velvet oznámila, že se stěhuje z České republiky do Turecka, aby byla se svým manželem, který tam zakládal firmu a potřeboval její pomoc.

Nejnovější zprávy