Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Vary bez Hanychové? Agáta nemohla nechat festival bez komentáře!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vary bez Hanychové? Agáta nemohla nechat festival bez komentáře!

Andrea Malá

5. července 2024 16:16

Agáta Hanychová Video

Agátě Hanychové zřejmě leží v krku to, že nakonec nemohla na karlovarský filmový festival, zatímco ostatní členové rodiny do Varů vyrazili. Ani přítomnost blízkých jí nezabránila v ostré kritice toho, co se v lázeňském městě v těchto dnech děje. 

Na festival v úterý vyrazila Veronika Žilková, která následně odhalila, že tam s ní jsou i dcera Kordula a synové Vincent a Cyril. A Agáta nikde... "Přišlo mi strašně moc zpráv, jestli se nebavím s mámou, když je ve Varech jenom se svými syny. Že se o ty Vary tolik zajímáte?" podivila se Hanychová na instagramu. 

Trojnásobná maminka se svěřila, že je znechucená z toho, jak celebrity na plný úvazek ve Varech připravují o pozornost lidi z filmového průmyslu. "To jsou víc než ty herečky? Celý je to úplně scary," konstatovala. 

V podobném duchu se opřela do svého bývalého asistenta Pepy, který se objevil ve "hvězdném" vydání Prostřena. "Kde tyhle lidi berou pocit, že jsou hvězdy? Neříkám, že jsem hvězda, to absolutně ne. Ale aspoň tam nelezu," prohlásila. 

Hanychová zkrátka dštila síru na všechno kolem. Zdá se tedy, že ji nemožnost vyrazit na karlovarský festival pořádně rozhodila. 

Nejnovější zprávy