Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Vašo Patejdl (†68): Elán plní slib, který mu kamarádi dali před smrtí!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vašo Patejdl (†68): Elán plní slib, který mu kamarádi dali před smrtí!

Andrea Malá

2. října 2023 10:38

Vašo Patejdl Video

Elán se s fanoušky konečně mohl podělit také o nějakou dobrou zprávu. Legendární slovenská kapela se sice v létě ponořila i s fanoušky do smutku kvůli úmrtí Vaša Patejdla, ale příznivci se nakonec mohou těšit na další koncerty. 

Elán v neděli prostřednictvím Facebooku oznámil, že ke koncertům v Praze a Bratislavě naplánovaným na září 2024 přidává ještě jeden termín v každém ze zmíněných hlavních měst.

"Ahoj kamarádi, ještě jednou děkujeme za projevenou soustrast a slova podpory v souvislosti s úmrtím našeho Vaša. S ním odešel kus Elánu, ale v Elánu s námi navždy zůstane i velký kus jeho výjimečné osobnosti. Co jsme Vašovi slíbili před smrtí, to dodržíme. Proto oznamujeme termíny dalších dvou koncertů," vzkázali hudebníci fanouškům. 

Patejdl umřel 19. srpna po krátké a těžké nemoci, bylo mu 68 let. Kolegové tehdy oznámili smutnou zprávu na sociální síti.

"S nekonečnou bolestí a prázdnotou v našich srdcích vám oznamujeme, že dnes 19. srpna 2023 nás v nočních hodinách po krátké a těžké nemoci navždy opustil mimořádný a vzácný člověk, náš celoživotní přítel, výjimečný a geniální hudebník a hudební skladatel megahitů světové úrovně Vašo Patejdl," napsal Elán na facebooku.

Nejnovější zprávy