Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Výchova pod taktovkou vévodkyně Kate: Takhle to u nich doma funguje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Výchova pod taktovkou vévodkyně Kate: Takhle to u nich doma funguje!

Lenka Kučerová

28. února 2024 20:21

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) se synem Louisem

Princ William s vévodkyní Kate se ukázali jako přísní rodiče. Své děti sice vedou k samostatnosti, určité chování jim ale tolerovat nebudou.

Královský pár zavedl pravidla, v jejichž dodržování je absolutně důsledný. Podle serveru The Sun jsou děti podporovány v otevřené diskusi o svých pocitech, vyjadřují například obavy ze školních předmětů, z plavání nebo zklamání.

"O všem se mluví a nacházejí se řešení. Neexistuje také, že by jeden rodič řekl ne a druhý ano, Kate a William jsou vůči sobě loajální a vystupují před dětmi ve všem jednotně," cituje deník zdroje z Kensingtonského paláce.

Na druhou stranu ale mají pravidla, která jejich děti musí bezpodmínečně dodržovat. Musí například mluvit klidným tónem a nesmí se vyjadřovat agresivně. Rodiče jim také neustále připomínají, že většina dětí nemá tak výsostné postavení.

William a Kate ve svých dětech také pěstují pokoru a vděčnost. Když nastane konflikt, rodina se sejde na pohovce a o problému v klidu diskutuje. Je také zakázáno zapínat televizi před večeří.

Nejnovější zprávy