Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

ZÁHADA vánočního portrétu Kate a Williama: Kde je prst a kde jsou nohy, ptají se Britové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ZÁHADA vánočního portrétu Kate a Williama: Kde je prst a kde jsou nohy, ptají se Britové!

Andrea Malá

14. prosince 2023 11:17

William, princ z Walesu se synem Louisem Video

Britové řeší vánoční záhadu kolem královské rodiny! Tradicí u reprezentantů monarchie je totiž zveřejňování vánočních fotografií. Princ William a jeho žena Kate ji neporušili a poslali do světa nový snímek se svými dětmi. Britové se v něm ale začali šťourat a narazili na několik podivných věcí... 

Princ a princezna z Walesu se vánoční pohlednicí pochlubili na instagramovém profilu. Autorem snímku je fotograf Josh Shinner. Jak ale naznačují komentáře obyčejných Britů, aranžmá se mu možná úplně nepovedlo.

Lidé si například všimli zdánlivě chybějícího prostředníčku na levé ruce prince Louise, nejmladšího potomka páru. Na sítích se polemizovalo i nad tím, co se stalo s levou nohou prince Williama, která není vidět. To samé platí pro jednu z dolních končetin jeho ženy, která je zkrátka v zákrytu za princeznou Charlotte. 

Největší strach si Britové dělali o prst pětiletého Louise. Spekulovalo se až v takové míře, že se to doneslo do Buckinghamského paláce. Oficiální reakce sice nepřišla, někdo se ale pod rouškou anonymity rozhodl promluvit.

"Není to upraveno ve Photoshopu. Vypadá to, že Louis prostě jen ohnul prst. Rozhodně o něj nepřišel, nebojte se," uklidnil zdroj britského deníku Daily Mail z královské rodiny fanoušky monarchie. 

Nejnovější zprávy