Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Zamilovaná Agáta Hanychová slíbila velké oznámení! Co následovalo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zamilovaná Agáta Hanychová slíbila velké oznámení! Co následovalo?

Andrea Malá

1. února 2024 13:13

Agáta Hanychová se svým staronovým přítelem Miroslavem Dopitou Video

Agáta Hanychová si ve čtvrtek opět neodpustila jistou provokaci, když na sociální síti avizovala velké oznámení. A po prosincové svatbě se staronovým partnerem Mirkem Dopitou se spekulace ubíraly zejména jedním směrem. Kde je tedy pravda? 

"Něco velkého přijde," napsala Hanychová ve čtvrtek před polednem na svůj instagram k zamilované fotce s Dopitou. Právě snímek byl pro mnohé fanynky nepochybně spouštěčem pro to, aby začaly spekulovat o těhotenství.

Není to přitom ani rok, co dcera herečky Veroniky Žilkové přivedla na svět dceru Rozárku, kterou má s tehdejším partnerem Jaromírem Soukupem. V nedávné době se přitom o čtvrtém dítěti moc bavit nechtěla. 

Podle všeho se oznámení o rozšíření již tak početné rodiny nechystá. "Ne, těhotenství to není," sdělila trojnásobná maminka serveru expres.cz. Sama poznamenala, že šlo o menší provokaci. 

Nepochybně se však Hanychové povedlo mobilizovat své příznivce předtím, než odpoledne zveřejnila další příspěvek. Šlo konkrétně o video z vlasové kliniky, se kterou evidentně spolupracuje. 

Nejnovější zprávy