Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Zemřel zpěvák Dušan Grúň (†81): Dva dny před smrtí poslal znepokojivý vzkaz!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zemřel zpěvák Dušan Grúň (†81): Dva dny před smrtí poslal znepokojivý vzkaz!

Andrea Malá

22. dubna 2024 10:40

Dušan Grúň Video

Znepokojivý vzkaz střídá ta nejhorší možná zpráva. Ve věku 81 let zemřel oblíbený slovenský zpěvák Dušan Grúň, který se v posledních dnech svého života potýkal s velkými zdravotními potížemi. 

O Grúňově úmrtí informoval web pluska.sk. Zpěvák podle jeho informací zemřel v pondělí krátce po páté hodině ranní v jedné z bratislavských nemocnic. Rodina pak vše oznámila prostřednictvím facebookového profilu, kde se objevila i černobílá fotografie. 

Právě na facebooku se už v sobotu zjevil znepokojivý vzkaz, který dával tušit, že je to s umělcem špatné. "Přátelé, modlete se, prosím, za mě. Je se mnou zle, loučím se s Vámi," stálo v něm. Následně se objevily informace, že zpěvák bojuje s těžkým zápalem plic, přičemž mu selhávají orgány.

Grúň začínal s hudbou v Ostravě během studií na vysoké škole. Původně hrál na trubku a trombon, ke zpěvu se dostal, protože v kapele nikdo nechtěl zpívat. Posléze začal vystupovat s profesionálními orchestry a také s nejslavnějšími českými zpěváky, včetně Karla Gotta, Waldemara Matušky či Heleny Vondráčkové. 

Nejnovější zprávy