Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Životní přešlap prince Williama? Tohle mu vévodkyně Kate nikdy neodpustila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Životní přešlap prince Williama? Tohle mu vévodkyně Kate nikdy neodpustila!

Lenka Kučerová

3. ledna 2024 22:05

William, princ z Walesu a Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

William a jeho manželka Kate mají za sebou již několik společných let a vzájemně se dobře znají. Nicméně, v počátcích jejich vztahu to nebylo zcela růžové.

Britský princ William se totiž dostal do nelehké situace v souvislosti s darem, který pro svou partnerku vybral. Sám přiznal, že vybral dárek, který se stal spíše nevhodným vtípkem.

V podcastu bývalého anglického útočníka Petera Croucha na BBC Radio Five Live William prozradil podrobnosti o tomto zvláštním daru. Popsal, že v začátcích vztahu bylo pro něj složité vybrat pro Kate vhodný dárek, a tak si vybral dalekohled. Na první pohled by to mohlo působit jako vhodný dar, ale ve skutečnosti to byla volba, kterou si oba pamatují až dodnes.

Sama Kate je známa svou láskou k módě a šperkům, a proto bylo překvapivé, že princ William zvolil dárek mimo tato očekávání. "Jednou jsem dal své ženě dalekohled. Nedopadlo to dobře. Nikdy mi nedovolí na to zapomenout," svěřil se princ s úsměvem.

I když Kate nebyla nadšená z tohoto nečekaného daru, přijala to s nadhledem. William se dodnes s humorem vyjadřuje k této události a přiznává, že netuší, co ho v tu chvíli napadlo. Jejich vztah však přežil i tuto neobvyklou epizodu, což svědčí o pevnosti jejich partnerství.

V královské rodině mají k Vánocům zvláštní přístup k darům. Oproti očekáváním luxusních a drahých dárků se dávají vzájemně něco, co má pobavit. Tradice zahrnuje neobvyklé dárky, které vyvolávají smích a radost. 

Nejnovější zprávy