Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Kdo anuloval dohodu ohledně Rozárky?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Kdo anuloval dohodu ohledně Rozárky?

Andrea Malá

29. dubna 2024 17:48

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Spory mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem jako rodiči roční Rozárky se opět vyhrotily! Dcera herečky Veroniky Žilkové se rovněž vyjádřila ke čtvrtečnímu incidentu, který už dříve popsala její maminka. 

Žilková se ve čtvrtek zeptala fanoušků, zdali vědí o tom, že Soukup navštívil svou nemocnou dceru. "Nepřinesl ji sladkost ani hračku, ale přišel s teploměrem. Aby ověřil, zda dítě má opravdu teplotu a virózu," popsala a pořádně se do miliardáře opřela. Stejně situaci před svým domem vylíčila i Hanychová. 

"Dorazil s teploměrem, nepromluvil, jen Róze změřil teplotu a celé si to natáčel," řekla serveru super.cz. Zmínila, že roční holčička předtím měla teplotu, která dosáhla 39 stupňů. Proto s ní byla u lékařky, která předepsala blíže nespecifikovanou léčbu. Agáta v té souvislosti dala jasně najevo, že dceru nechce otci předat, dokud se nevyléčí.

Soukup se zjevně přišel přesvědčit, že jeho ex mluví pravdu. "Teplotu už Róza logicky neměla, protože dostala prášky a přes noc měla zábaly. Celou noc skoro nespala. Přece jí kvůli tomu, aby se přesvědčil, že má čtyřicítky, nepřestanu dávat léky," vysvětlila trojnásobná maminka.

Spory bývalých partnerů se dokonce vyhrotily natolik, že Hanychová ruší dříve odsouhlasenou dohodu s miliardářem ohledně péče o dceru. "Snažila jsem se mu vyjít ve všem vstříc, ale s tímhle přístupem sám přichází o to, vidět se víc s dcerou, pojede se podle původního předběžného opatření určeného soudem," konstatovala. 

Nejnovější zprávy