Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Agáta Hanychová o svatbách: S velkými přípravami na ní nechoďte!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová o svatbách: S velkými přípravami na ní nechoďte!

Andrea Malá

10. února 2024 8:41

Agáta Hanychová se svým staronovým přítelem Miroslavem Dopitou Video

Agáta Hanychová se koncem loňského roku opět provdala, nepochybně doufá, že naposledy. Svatbu podle všeho moc neprožívala v tomto, ale ani v předchozím případě. 

Leckdo stráví plánováním svatby mnoho měsíců, což vzhledem k okolnostem nemohl být případ Hanychové a jejího druhého manžela Mirka Dopity. Brali se totiž v prosinci, přičemž ona se teprve v září rozešla s předchozím partnerem, miliardářem Jaromírem Soukupem. 

Třeba i on mohl pomýšlet na velký den, protože dcera Veroniky Žilkové přiznala, že její veselky jsou poměrně spontánní. Přípravy té prosincové zabraly měsíc a půl. "Nechápu, proč to někdo řeší třeba rok," řekla trojnásobná maminka v pořadu pro web super.cz. 

V tomto ohledu zavzpomínala i na své první manželství s hercem a bavičem Jakubem Prachařem. Toho si nejprve tajně vzala v hotelu v Mariánských Lázních. "To jsme se rozhodli v ten den," připomněla.

Pro rodinu pak uspořádaly ještě církevní sňatek. Ani tím se ale nijak dlouho nezabývali. "To bylo asi taky jenom čtrnáct dní. Není to nic těžkého," konstatovala Hanychová k překvapení mnoha fanynek. 

Nejnovější zprávy