Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Hanychová naložila Soukupovi: Jde mu jen o jednu věc!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová naložila Soukupovi: Jde mu jen o jednu věc!

Andrea Malá

9. února 2024 15:42

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Vyřizování účtů mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem pokračuje a odnáší to hlavně jejich společná dcera, které není ani rok. Nejnovější kapitolu sporu odstartoval Agátin výprodej věcí, které jí mimo jiné pořídil i bývalý partner. 

Hanychová v uplynulých dnech nabídla fanynkám diamantový náhrdelník za více než sto tisíc korun, ale také velký automobil za částku přesahující milion korun, který pro ni zařídil bývalý partner. "Bude se prodávat, kdyby měl někdo vážný zájem," uvedla na sociální síti.

Soukup na to reagoval poměrně svérázně, když svou ex tituloval jako paní Dopitovou, ačkoliv ona se nadále veřejně prezentuje pod svým dívčím příjmením. Narážel tak na fakt, že se v prosinci provdala za staronového partnera Mirka Dopitu.

Influencerka si následně postěžovala, že s miliardářem se nedá na ničem rozumně domluvit. "Blokuje mi vše, kam chci s Rozárkou vyrazit," posteskla si pro Blesk. Podotkla, že se neobejde bez právní pomoci. "Navíc on má právníky jako zaměstnance, on sám je právník, a já si musím na vše pomoc najímat," zmínila. 

Hanychová má přitom jasno o tom, že Soukup svým jednáním jen ubližuje jejich dceři. "Nejsmutnější na tom je, že mu nejde o zájem Rozárky, ale o jeho ego," konstatovala. 

Nejnovější zprávy