Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Agáta Hanychová o vztahu se Soukupem: Konečně řekla, kdy se to v ní zlomilo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová o vztahu se Soukupem: Konečně řekla, kdy se to v ní zlomilo!

Andrea Malá

10. června 2024 15:53

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Je to více než rok, co se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup stali rodiči dcery Rozárky. Jen pár měsíců poté se rozešli. Trojnásobná maminka se nyní ve svém podcastu rozhodla jít ven s pravdou o okolnostech konce hvězdného vztahu. 

Hanychová přiznala, že zlom ve vztahu nastal již v době, kdy byla v jiném stavu. "Velmi rychle jsem z té lásky vystřízlivěla, zhruba po prvním měsíci a půl těhotenství, kdy jsem na tom nebyla zdravotně dobře a on se ke mě nechoval úplně dobře, když jsem ležela v té nemocnici," popsala.

Dcera herečky Veroniky Žilkové prozradila, že podle doktorů na 90 procent hrozilo, že potratí. Ona to pak nechala osudu. "Řekli mi, že posledních dvanáct hodin buď vykrvácím já a budou mi to muset vzít, anebo že budu muset na transfuzi," svěřila se.

"Najednou se to lusknutím prstu změnilo. Róza se udržela, já jsem přestala krvácet," uvedla influencerka s tím, že krizový okamžik jí pomohl si udělat definitivní názor na Soukupa. "Už to těhotenství nebylo s tímhle člověkem hezký," poznamenala.

Hanychová nicméně podotkla, že po třetím potomkovi velmi toužila. "Já jsem to dítě hrozně chtěla a bylo mi jedno s kým," dodala. 

Nejnovější zprávy