Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Agáta Hanychová přepínala programy a narazila na nefunkční Barrandov! Tohle vzkázala Soukupovi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová přepínala programy a narazila na nefunkční Barrandov! Tohle vzkázala Soukupovi

Andrea Malá

22. ledna 2024 15:42

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou od loňského rozchodu na nože. Není proto divu, že se dcera Veroniky Žilkové miliardáři škodolibě posmívala během sobotního výpadku ve vysílání TV Barrandov. 

Trojice kanálů televize Barrandov přestala vysílat v sobotu po 1:00. Po 10. hodině nejprve obnovil vysílání hlavní kanál, v následujících desítkách minut naskočily i stanice Kino a Krimi. Blesk napsal, že televize nefungovala kvůli odpojení od přívodu elektrické energie. Soukup sdělil serveru Seznam Zprávy v textové zprávě, že šlo o krátkodobý výpadek technického charakteru. Více událost komentovat nechtěl. 

Ať to bylo jakkoliv, Hanychové to bylo jedno. Blackoutu Barrandova využila k rýpnutí do otce několikaměsíční dcery Rozárky. "Dneska je možná nejvyšší sledovanost," poznamenala na instagramu. Už ale zapomněla dodat, že během vztahu s miliardářem sama na stanici působila.

O problémech Soukupova mediálního impéria se ví. Televize čelí exekuci a má zablokovaná bankovní konta. Deník N v uplynulých dnech informoval, že se jí podařilo získat dočasnou ochranu před klíčovým věřitelem pod podmínkou předložení plánu řešení dluhů.

Pražský městský soud v pondělí vyhlásil tzv. individuální moratorium, což je novinka, kterou od loňského září umožňují české zákony. Jde o pozastavení exekucí na určitý čas, během kterého musí firma přijmout opatření, která ji udrží v provozu a umožní splácet pohledávky.

Televize Barrandov dostala na zpracování ozdravného projektu měsíc. Plán řešení dluhů musí po uplynutí lhůty schválit většina věřitelů, jinak bude společnost opět čelit exekucím.

Nejnovější zprávy