Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Agáta Hanychová řekla, co všichni chtěli vědět! Kdo je nová partnerka Soukupa?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová řekla, co všichni chtěli vědět! Kdo je nová partnerka Soukupa?

Andrea Malá

14. března 2024 11:46

Agáta Hanychová Video

S jediným a pořádně pikantním vyjádřením k soudu s Jaromírem Soukupem vystoupila Agáta Hanychová na sociální síti. Celé to souvisí nejen s jejich sporem, ale i s nejnovějším odhalením, že mediální magnát má novou partnerku. 

Soukup byl oficiálně nezadaný od loňského rozchodu s Hanychovou, která se do nového vztahu vrhla s o dost větší vervou. Už od prosince je totiž vdaná za staronového partnera Mirka Dopitu. Podnikatel odhalil pravdu až v těchto dnech. 

"Samozřejmě, že nejsem sám, ovšem jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům," citoval web super.cz jeho slova pro týdeník Sedmička. 

Zatímco miliardář chce zachovat tajemství, jeho bývalka přinejmenším naznačila, čím se Soukupova nová partnerka živí. Prý půjde o jediné vyjadření Hanychové k probíhajícímu soudu.

"Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu," prohlásila Agáta. Řekla toho více než dost... 

Nejnovější zprávy