Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Agáta Hanychová upřímně o dohodě: Soukup by mě utrápil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová upřímně o dohodě: Soukup by mě utrápil!

Andrea Malá

4. dubna 2024 8:28

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová o Velikonocích v podstatě rezignovala a projevila vůli ukončit spory s bývalými partnery Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Více jí v žaludku evidentně leží druhý jmenovaný, což vyplývá z jejích nejnovějších vyjádření. 

Hanychová podle svých slov přistoupila na smír se Soukupem kvůli zdraví. "Podepsala jsem dohodu, abych neumřela, jinak by mě utrápil," řekla serveru super.cz s tím, že dohoda je pro ni a její rodinu absolutně nevýhodná, aniž by specifikovala podmínky. 

Dcera Veroniky Žilkové naznačila, že nyní se čeká na definitivní razítko od Soukupa. "Já mu to dala podepsané, ale ještě mi to nazpátek podepsané nedal. Nevím, proč mi to nedal podepsané hned také, když šlo o jeho podmínky, které jsem ochotná splnit," uvedla. 

V dalším vyjádření pro deník Blesk pak ještě přitvrdila. "Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu," poznamenala s ironickou poznámkou na adresu české justice. 

Soukup zmíněnému listu potvrdil, že věc se řeší. "Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody," nechal se slyšet. 

Nejnovější zprávy