Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Agáta Hanychová upřímně o důvodech rozchodu: Nešťastné děti a slova o řvaní!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová upřímně o důvodech rozchodu: Nešťastné děti a slova o řvaní!

Andrea Malá

10. října 2023 14:35

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem to vře, takže není divu, že prvně jmenovaná se po měsíci od rozchodu rozhodla jít s pravdou ven. Co bylo důvodem rozpadu vztahu hvězdného páru? 

Hanychová nejprve zdůraznila, že důvod rozchodu v minulosti neříkala v případě jakéhokoliv vztahu. Zvlášť pak když jí vztah přinesl potomka. "Myslím si, že spousta žen si stejně jako já vysnila, že vztah se starším partnerem – a s novým miminkem – bude jiný," uvedla pro extra.cz.

Tentokrát se důvod prozradit rozhodla, ačkoliv až po pár týdnech. Děti si prý se Soukupem nesedly. "Mám tři děti a dvě z toho nejsou šťastné. A jedno je tak malé, že ještě nemůže říct svůj názor," pokračovala dcera herečky Veroniky Žilkové. Podle svých slov musela ochránit starší potomky.

Co přesně se tedy za zavřenými dveřmi dělo? "Když vidíš své děti, které se nesmějí a raději odcházejí do svých pokojů, když přichází nový partner, nechceš v tom žít," poznamenala influencerka. "Nechci říkat, jak na nás řval. Ublížilo by to Róze. Moje děti se nesmí nikdy cítit v nepohodě," konstatovala.

Jak už bylo v médiích popsáno, aktuálně spolu bývalí partneři nevycházejí vůbec dobře. "Nedokážeme spolu komunikovat jako rodiče. Není to příjemné předávání," prozradila Hanychová. 

Nejnovější zprávy