Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jaromír Soukup zuří! Právní bitva s Hanychovou je na spadnutí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup zuří! Právní bitva s Hanychovou je na spadnutí

Andrea Malá

9. října 2023 8:38

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu opravdu nevycházejí nejlépe, ačkoliv by jim oběma mělo jít o blaho jejich společné dcery Rozárky. Právě o ní vedou hvězdní expartneři ostrý spor. Podle nejnovějších informací zvažuje Soukup rázný postup. 

Když Hanychová na začátku září oznamovala rozchod s mediálním magnátem, snažila se lidem namluvit, že se rozcházejí jako přátelé a rozumní lidé. Už v uplynulých týdnech se však objevily informace, že ohledně několikaměsíční holčičky se nemohou shodnout.

Podle zjištění deníku Blesk má Soukup problém především s tím, že influencerka sdílí záběry Rozárky na instagramovém profilu. Tato informace se objevila už dříve, přičemž moderátor měl dát bývalé partnerce najevo, že si to nepřeje. Dostatečné varování to ale nebylo.

Boháč vyzval dceru Veroniky Žilkové k nápravě několikrát, nic se ale nezměnilo. Proto hodlá zvolit ráznější postup. "Budu to muset řešit předběžným opatřením. Nikdy nevíte, co koho napadne. Svět je plný bláznů," sdělil k tomu již zmíněnému listu.

Vypadá to tedy na právní bitvu, přičemž Hanychová už má po svém boku člověka, který jí bude oporou. Po letech totiž obnovila vztah s Miroslavem Dopitou, otcem nejstaršího potomka, jímž je syn Kryšpín. 

Nejnovější zprávy