Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Hanychovou a Soukupa přece jen rozešel Dopita? Nové spekulace!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychovou a Soukupa přece jen rozešel Dopita? Nové spekulace!

Andrea Malá

6. října 2023 14:42

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová po rozchodu s Jaromírem Soukupem s novým vztahem dlouho neotálela, po letech se vrátila k otci svého jediného syna Mirku Dopitovi. Nelhala však náhodou o tom, že on nebyl důvodem jejího rozchodu s mediálním magnátem? 

Hanychová oznámila rozchod se Soukupem na začátku září a tvrdila, že za něj nemůže nikdo třetí. V médiích se však v těchto dnech objevují zvěsti, že mediální magnát přistihl Dopitu u influencerky doma.

Kryšpínův otec měl být nejprve svou právoplatnou manželkou Terezou, která mimochodem nemá problém se staronovým vztahem svého muže, přistižen při nevěře. On se měl v tu chvíli obrátit na Agátu. "Stala se jeho vrbou. Dokonce to neustále dokola řešila se svým partnerem Jaromírem Soukupem, který dával v té době dobře míněné rady," uvedl zdroj deníku Blesk.

Jak známo, vztah rodičů několikaměsíční Rozárky byl vždy trochu neortodoxní. Dcera herečky Veroniky Žilkové a známý podnikatel spolu totiž nežili, jen se navštěvovali. A právě při jedné z návštěv mělo dojít k překvapivému setkání. 

"Jednoho dne přijel Soukup k Hanychové a našel tam Dopitu rozvaleného na sedačce. Od toho dne se kvůli tomu začali hádat! Jaromírovi se nelíbilo, že tam Mirek tráví víc času než on," tvrdí svědek, který vše řekl zmíněnému listu. 

Nejnovější zprávy