Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Chyba, nebo ne? Jaromír Soukup si položil klíčovou otázku v souvislosti s Agátou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Chyba, nebo ne? Jaromír Soukup si položil klíčovou otázku v souvislosti s Agátou!

Andrea Malá

9. dubna 2024 9:31

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Protiútok Jaromíra Soukupa je konečně tady? Všichni víme, že jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová toho o jejich společné historii řekla výrazně více než on. Nyní se ale rozhodl mluvit i slavný boháč. 

Kdo ale čekal, že bude kydat špínu, ten je na omylu. Soukup v rozhovoru pro server expres.cz konstatoval, že všichni jsou zodpovědní za vlastní život. "S Agátou jsem byl přes rok, tak to je," poznamenal.

Boháč dal každopádně najevo, že vztahu s Hanychovou nelituje. "Po večerech nebudu přemýšlet, jestli to byla chyba, nebo ne. To rozhodnutí člověk udělá a musí nést odpovědnost. Člověk může chybovat, ale zpět to nevezme. Já se nerad ohlížím zpátky," nechal se slyšet. 

Dcera herečky Veroniky Žilkové se rozešla se Soukupem na začátku loňského září a ještě do konce roku se stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu. Jak na to reagovala hlavní tvář TV Barrandov?

"Příjemné to nebylo, ale takhle to nemám, není to zrada. Každý si jdeme svým životem a děláme další rozhodnutí. Cesty se rozešly. Jestli jsou ta rozhodnutí dobrá nebo špatná, se ukáže. Máme společné dítě, musíme najít cestu, jak o něj pečovat," dodal Soukup. 

Nejnovější zprávy