Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Definitivní konec mezi Meghan a Harrym? Otec otevřeně: Nepoznávám ji, říká Thomas Markle

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Definitivní konec mezi Meghan a Harrym? Otec otevřeně: Nepoznávám ji, říká Thomas Markle

Veronika Jirásková

5. října 2023 6:42

Thomas Markle, otec vévodkyně Meghan Video

Vztah Meghan Markle (42) a jejího otce Thomase (79) se v posledních letech značně zhoršil. Thomas nedávno ve svém rozhovoru uvedl, že neschvaluje způsob chování své dcery. Zvlášť ho zraňuje, že mu Meghan neumožňuje setkávat se s jejími dětmi, což považuje za velmi kruté.

Thomas začal vychovávat Meghan, manželku prince Harryho, když nastoupila do šesté třídy na základní škole, a jejich vztah byl po dlouhou dobu velmi blízký. Nicméně všechno se změnilo v roce 2018 před svatbou Meghan a Harryho, kdy Thomas údajně prodal několik fotografií bulvárním médiím. Thomas však tyto obvinění stále popírá.

Podle posledního rozhovoru to vypadá, že jejich vztah je stále velmi špatný. Thomas v rozhovoru pro Good Morning Britain uvedl, že mu dcera nedovoluje vídat se s vnoučaty, což považuje za velmi kruté. Dodal také, že chování jeho dcery se hodně změnilo.

"Upírat mi právo vídat vnoučata je velmi kruté. Jsem z toho velmi zklamaný. Podle kalifornských zákonů je za to mohu žalovat, ale nechci to udělat. Neudělal jsem nic špatného. Není nic, za co by mě mohli označit za špatného člověka. Jsem milující otec a ona to ví. Nemá důvod se ke mně takhle chovat," řekl její nevlastní otec Thomas.

"Meghan se mnou žije od šesté třídy a nic takového jsem nezažil. Nikdy jsem neviděl ženu, jakou se stala, jsem z toho velmi šokován. Už to není ta osoba, kterou jsem znal. Myslím, že má velký vliv i na Harryho, ne naopak. Král Karel III. také neudělal nic špatného a ani on nemůže vidět svá vnoučata," dodal dědeček Archieho (4) a Lilibet (2).

Video: Exkluzivně: Poslední rozhovor Thomase Marklea? Prosí, chce vidět jeho vnoučata | Dobré ráno Británie | Dobré ráno Británie

A k tomu všemu je tu zásadní problém, Meghan chce pryč ze vztahu s Harrym?

I když se Sussexové v poslední době snaží předstírat, že je všechno v pořádku, svědkové blízcí tomuto páru tvrdí něco jiného. Prý už žijí oddělenými životy. Meghan se zdá být rozhodnutá zlepšit své finanční postavení a dokonce se hovoří o tom, že by mohla přehodnotit i svůj královský titul. Je to jen další kapitola v jejich složitém vztahu s britskou královskou rodinou.

„Meghan chce nyní přestat být vévodkyní a spustit svou vlastní globální značku," tvrdí expertka na královskou rodinu Emily Andrewsová.

Vévodkyně se rozhodla oživit svůj blog a nedávno se také spojila s prestižní hollywoodskou agenturou William Morris Endeavor, která zastupuje mnoho slavných tváří.

Meghan Markle je rozhodnutá udělat všechno, co je třeba, aby si zajistila finanční nezávislost na princovi Harrym. Snaží se o to plnou parou a nebojí se vykročit za hranice královského života. Zatímco princ Harry volí jiný přístup a spíše se snaží vyhýbat pozornosti veřejnosti, na rozdíl od své manželky, která se stává stále výraznější postavou v showbyznysu. Jejich strategie jsou zjevně odlišné, a budoucnost jejich vztahu zůstává záhadou.

"Podle mých postřehů ho to nikdy moc nebavilo. Mnohem šťastnější by byl doma s dětmi a věnoval se charitě. To ale rozhodně není to, co teď chce od života Meghan,“ tvrdí Andrewsová.

Bomba!

Expertka také potvrdila, že Harry má s Netflixem domluvenou spolupráci na novém dokumentu, ve kterém bude vystupovat již jako single.

Nejnovější zprávy