Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Den, kterého se Jennifer Aniston bála 20 let. Tohle se dělo na pohřbu Matthewa Perryho

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Den, kterého se Jennifer Aniston bála 20 let. Tohle se dělo na pohřbu Matthewa Perryho

Lenka Kučerová

5. listopadu 2023 13:11

Matthew Perry s Jennifer Aniston Video

Slavný herec Matthew Perry (†54), známý svou rolí Chandlera v populárním seriálu Přátelé, byl v sobotu pohřben na hřbitově Forest Lawn Memorial Park v Los Angeles poté co bylo jeho tělo minulý víkend nalezeno ve vířivce. Jennifer Aniston se obřadu zúčastnila také, držela se ale stranou.

Jennifer byla jedním z nejbližších přátel, jaké herec měl. Nejen, že spolu strávili dlouhé roky natáčením populárního seriálu, ale rozuměli si i v běžném životě.

Ostatně sám Perry, který byl nalezen mrtvý ve vířivce ve svém domě, se ještě před smrtí svěřil, že mu herečka byla velkou oporou v boji se závislostí.

Přiznal, že to byla právě ona, kdo mu otevřel oči a díky ní si uvědomil, že má problém s alkoholem a měl by se léčit. Ani přesto na něj ale nezanevřela.

"Byla to ona, kdo mi nejčastěji nabízel pomocnou ruku. Jsem jí za to opravdu nesmírně vděčný," nechal se slyšet herec, který svou závislost nakonec porazil.

Přesto minulý víkend zemřel, a na pohřeb dorazili kromě rodiny i herci z populárního seriálu. Nechyběla ani Aniston, která se ale držela celou dobu stranou. Proč? Podle zdroje webu Daily Mail se totiž tohoto dne bála 20 let.

"Nezáleží na tom, jestli zemřel v důsledku podivné nehody nebo kvůli závislosti. Pro Jennifer to byl den, kterého se dvacet let bála. Vždycky chtěla Matthewovi pomoci, jak jen mohla. Bylo to pro ni prioritou," tvrdí zdroj.

Nejnovější zprávy