Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Eva Perkausová: Odtajnila pohlaví očekávaného miminka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová: Odtajnila pohlaví očekávaného miminka

Nikola Horáková

1. října 2023 22:13

Eva Perkausová Video

Moderátorka Eva Perkausová (29) je ve druhém očekávání. S informací, že je těhotná se pochlubila teprve před pár týdny a je již v 6 měsíci těhotenství. Nově se také pochlubila s pohlavím dítěte. 

Moderátorka Eva Perkausová v polovině září fanoušky na Instagramu informovala o novince, že je znovu těhotná a dokonce je již v 6 měsíci. Byl to šok, protože moderátorka před oficiální zprávou nedávala na sobě nic znát. 

Perkausová tajila téměř polovinu svého těhotenství, ale teď už bříško nemohla déle skrývat. "Je tady překvápko a docela velké. Bylo to v plánu, já už jsem říkala, že bych si přála mít děti věkově blízko u sebe, a vyšlo mi to. Bylo nám dopřáno. Užívám si to stejně jako při prvním těhotenství, tedy bez žádných komplikací. Překvapivě to bříško dlouho nebylo vidět," uvedla v pořadu ShowTime stanice CNN Prima News Perkausová. 

Pohlaví dítěte bylo do těchto dnů také neznámé, ale to se již změnilo a informaci zda-li je to chlapeček, či holčička se dozvěděla na party zvané "baby shower". I když moderátorka s manželem Ivanem zjistila pohlaví, s oficiální informací počkala do pořadu ShowTime na CNN Prima News

„Je mi upřímně jedno, jestli to bude holčička, nebo chlapeček. Říkám si, hlavně ať je miminko zdravé. Ale taková vnitřní intuice – napřed jsem měla pocit, že to může být přece jen holčička, ale na dnešek jsem měla sen, že to bude chlapeček. Prostě jsem z toho zmatená!“ sdělila Perkausová v pořadu. 

„Jdeme dál. Holčička bude příště. Ale tak nevadí, budeme mít dva chlapečky, dva prďáky doma,“ prozradila nakonec Eva a také dodala, že si její manžel Ivan ještě neodpočine. „Já jsem říkala Ivanovi, že budu rodit, dokud nebude holčička. A on už se modlí, ať je to holčička. Tak uvidíme,“ dodala Perkausová se smíchem.

Nejnovější zprávy