Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Eva Perkausová s dětmi ještě nekončí? Zajímavá slova po odhalení pohlaví miminka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová s dětmi ještě nekončí? Zajímavá slova po odhalení pohlaví miminka!

Andrea Malá

4. října 2023 17:33

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová brzy bude dvojnásobnou maminkou, po oznámení těhotenství už dokonce odhalila pohlaví druhého potomka. A jak už naznačila, zřejmě ne posledního. Tvář "primáckého" zpravodajství je nakloněna dalšímu rozšiřování rodiny. 

Perkausové u podruhé přivede na svět chlapce. "Měla jsem sen, že to bude chlapeček, jsem z toho zmatená," svěřila se před odhalením pohlaví kolegům z redakce pořadu ShowTime. Sympatická blondýnka byla dokonce tak nervózní, že podle svých slov tři dny nespala.

Moderátorka by si do budoucna přála i dceru, což ihned naznačila. "Říkala jsem, že budu rodit, dokud to nebude holka? Holčička bude příště," prohlásila.

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. Na odpověď na otázku, zdali to bude bratříček, anebo sestřička, si musíme počkat. 

Nejnovější zprávy