Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Eva Perkausová se dvěma dětmi? Těhotná moderátorka už mluví o návratu do TV po porodu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová se dvěma dětmi? Těhotná moderátorka už mluví o návratu do TV po porodu!

Andrea Malá

28. října 2023 20:20

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová v uplynulých dnech chyběla na obrazovce kvůli hlasové indispozici a výhledově se ztratí divákům z očí kvůli mateřským povinnostem. Není totiž tajemstvím, že je podruhé těhotná. Jaká je její domluva s Primou ohledně práce? 

Perkausová prozradila, že má volnou ruku a s Primou si zatím nestanovali konkrétní datum odchodu z obrazovky. "Až se budu cítit na to jít na mateřskou, tak to zaměstnavatelům oznámím. Mám možnost to říct pár týdnů dopředu," sdělila serveru super.cz.

Diváci o ní ale zřejmě nepřijdou na dlouho, protože moderátorka zpravodajství si přeje mít po porodu rychlý návrat do práce. "Ale se dvěma dětmi to je jiné než s jedním. Uvidíme, jak to půjde, když by to šlo, tak bych chtěla co nejdříve," dodala. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. 

Nejnovější zprávy