Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Eva Perkausová zmátla fanoušky: Vrátí se ještě na obrazovku?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová zmátla fanoušky: Vrátí se ještě na obrazovku?

Andrea Malá

26. října 2023 17:57

Eva Perkausová Video

Náhlá zdravotní indispozice způsobila nepřítomnost Evy Perkausové na obrazovce, konkrétně ji zradil hlas. Někteří televizní diváci si nicméně mohli myslet, že již odešla na mateřskou dovolenou. Kde je pravda? 

Jak jsme informovali, Perkausová v pondělí absentovala v hlavní zpravodajské relaci Primy a zaskočila za ní zkušená kolegyně Markéta Fialová. Nepřítomnost měla zdravotní důvody, v televizi ještě s usměvavou blondýnkou počítají.

"Evička se na televizních obrazovkách ještě nějakou dobu ukazovat bude," uvedl zdroj serveru expres.cz. Její kolegové a nadřízení si však uvědomují, že z obrazovky dříve či později zmizí kvůli mateřským povinnostem. "Zatím není jasné, kdo ji nahradí," dodal informátor.

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Sympatická devětadvacetiletá moderátorka je vdaná za Ivana Hecka, pár má syna Killiana. Chlapeček se nyní může těšit na sourozence. 

Nejnovější zprávy