Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Farářka Kopecká je šťastně zamilovaná: Lásku jí pomohla najít známá herečka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Farářka Kopecká je šťastně zamilovaná: Lásku jí pomohla najít známá herečka!

Andrea Malá

5. října 2023 21:52

Martina Viktorie Kopecká Video

Farářka Martina Viktorie Kopecká září štěstím, protože se o něj konečně podělila s veřejností a už nemusí nic tajit. Někdejší účastnice StarDance je zamilovaná, přičemž prsty v tom má i jedna známá herečka. 

Mnoho lidí pořádně zaskočila duchovní Martina Viktorie Kopecká, když se v nové knize svěřila, že žije se ženou. Postupně se dozvídáme další podrobnosti. Například identitu partnerky, která se jmenuje Andrea. Jak se ale dámy seznámily?

"Byla jsem u zrodu té lásky," prozradila herečka Jana Bernášková, která novou knížku farářky křtila. Jak řekla serveru super.cz, Andrea je její dlouholetá kamarádka. Tak se stalo, že ji o Vánocích doprovázela do kostela.

"Nějak jsem je propojila, začaly jsme si všechny povídat a zrodila se láska. Tedy tam se holky poprvé potkaly a ta láska už rostla sama," vysvětlila Bernášková, která je za obě nepochybně ráda. 

Farářku už dříve veřejně podpořili i další známí lidé. Šlo například o bývalou prezidentskou kandidátku Danuši Nerudovou či moderátora Honzu Musila, který sám žije s partnerem stejného pohlaví.

Nejnovější zprávy