Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

"Měla jsem strach!" Martina Viktorie Kopecká promluvila o velkém odhalení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Měla jsem strach!" Martina Viktorie Kopecká promluvila o velkém odhalení

Andrea Malá

9. října 2023 16:12

Martina Viktorie Kopecká Video

Farářka Martina Viktorie Kopecká je v poslední době středem pozornosti, protože přiznala, že žije se ženou. Nebylo přitom vůbec jednoduché jít s pravdou ven, ona tak učinila prostřednictvím knižní zpovědi. Bála se reakce okolí? 

Kopecká už prozradila, že reakce jsou veskrze pozitivní. Ukončit působení v církvi nemusela, naopak se dočkala velké podpory svých kolegů. Jak ale přiznala v rozhlasovém vysílání, uvažování kolem velkého odhalení nebylo vůbec jednoduché.

"Když jsem začala zvažovat, jestli říct všechno, pocítila jsem strach. A ten strach mi nakonec byl největší hnací silou," svěřila se duchovní v pořadu Blízká setkání. Nakonec ale dospěla k závěru, že podobné dilema občas řeší úplně každý.

"Pokud mám strach říct, kým jsem, s kým žiju a jak prožívám některé aspekty služby, že to není vždycky jednoduché, že jsem bezradná a zoufalá, že se potýkám s potížemi najít odpovědi na některé otázky, uvědomila jsem si, že podobné zmítání prožívá v podstatě každý člověk, který se upřímně snaží stát sám sebou a nějak autenticky odpovídat na otázky, které nám život klade," konstatovala. 

Nejnovější zprávy