Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Hanychovou ranil člověk blízký Soukupovi! Agáta řekla, kdo to je

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychovou ranil člověk blízký Soukupovi! Agáta řekla, kdo to je

Andrea Malá

22. března 2024 15:58

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ještě jako partneři. Video

Jaromír Soukup nedávno přiznal, že má poprvé od rozchodu s Agátou Hanychovou novou partnerku. A právě bývalá přítelkyně známého podnikatele se začala šťourat v tom, s kým se miliardář momentálně stýká. Co všechno víme? 

Soukup chtěl identitu své milé utajit, jenže Hanychová leccos naznačila. "Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu," uvedla před časem.

Dcera herečky Veroniky Žilkové tak naznačila, že Soukupova nová partnerka je profesí novinářka. "Mně na tom nejvíc ranilo to, že ona byla moje dlouholetá kamarádka," přiznala následně podle serveru expres.cz.

Influencerka naznačila, že měla s touto dámou opravdu blízký vztah. "Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem. Byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout," poznamenala.

"Nejde mi o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první," posteskla si Hanychová. 

Nejnovější zprávy