Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Harry a Meghan těžce nesou útok z Hollywoodu! Zavládla panika

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Harry a Meghan těžce nesou útok z Hollywoodu! Zavládla panika

Andrea Malá

10. listopadu 2023 12:28

Meghan Markleová a princ Harry Video

Princ Harry a jeho žena Meghan začali působit ve filmovém průmyslu, s nímž si lidé často a rádi ztotožňují Hollywood. Nyní se ale ukazuje, že tam s nimi možná někteří tvůrci nebo producenti mají problém. A hvězdný pár to těžce nese. 

Z Harryho a Meghan se poměrně nedávno staly postavičky v populárním animovaném seriálu Family Guy, který je v Česku známý jako Griffinovi. V jedné ze scén jsou zachyceni na lehátkách u bazénu, kde Harry pije drink. Náhle přichází komorník s penězi od streamovací platformy Netflix, pro kterou dvojice tvoří obsah. 

Mladší ze synů současného britského krále Karla III. mu rozkazuje, aby je dal k těm ostatním. Meghan následně svému muži říká, že společně musí vytvořit instagramový příspěvek pro restauraci. Jenže to má ve srovnání s realitou všedního dne jeden háček...

Na chybu tvůrců seriálu poukázal magazín People. Hvězdný pár totiž aktuálně není jakkoliv přítomen na sociálních sítích, čímž se v podstatě dobrovolně zříká možnosti si tímto způsobem přivydělat. 

Navzdory této faktické nepřesnosti přichází z okolí dvojice zprávy, že je přítomnost v seriálu pořádně naštvala. Podle zdroje, který zmiňuje ve svém článku New York Post, se Harrymu a Meghan nelíbí, že je lidé neberou dostatečně vážně. "Meghan řekla, že se nenechá takhle zesměšňovat, proto zoufale hledá řešení. Jsou v naprosté panice," sdělil informátor s tím, že vévoda a vévodkyně to považují za útok zevnitř Hollywoodu. 

Nejnovější zprávy