Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Princ Harry nedostal pozvánku na oslavu! Popřeje Karlovi III. k narozeninám?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry nedostal pozvánku na oslavu! Popřeje Karlovi III. k narozeninám?

Andrea Malá

8. listopadu 2023 14:32

princ Harry a Meghan Markle

V dobře fungující rodině by nepřipadalo v úvahu, aby syn nepopřál svému otci k narozeninám. Vztahy v britské královské rodině jsou ale napjaté. Princ Harry podle dostupných informací nedostal pozvánku na oslavu pětasedmdesátin krále Karla III. Má panovník vůbec očekávat blahopřání? 

The Sunday Times o uplynulém víkendu napsaly, že oslava proběhne příští týden v Clarence House, přičemž mladší ze synů panovníka neplánuje cestu z Kalifornie, kam se přestěhoval po odchodu z britské královské rodiny.

Podle zjištění magazínu People ale kontroverzní pár ani nedostal pozvánku. "V reakci na titulky britských médií: neproběhl žádný kontakt ohledně pozvánky na blížící se narozeniny Jeho výsosti," uvedl mluvčí prince Harryho a jeho ženy Meghan.

Potvrzují to také informace britského deníku Daily Mail. "Nedostali pozvánku a o oslavách vůbec nevěděli, než ty zprávy vyšly," prozradil zdroj blízký vévodovi a vévodkyni ze Sussexu, kteří žijí ve Spojených státech amerických.

I v případě, že by žádná pozvánka nepřišla, princ se hodlá se svým otcem spojit. "Jsem si jistý, že vévoda najde cestu, jak privátně popřát Jeho Výsosti všechno nejlepší. Dělal to vždycky," dodal informátor. 

Nejnovější zprávy