Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Harry a Meghan v roce 2024? Všechno může být jinak než loni, míní expert!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Harry a Meghan v roce 2024? Všechno může být jinak než loni, míní expert!

Andrea Malá

2. ledna 2024 10:31

Princ Harry a Meghan Markle

Na přelomu roku se bilancovalo, nejspíš i princ Harry a jeho žena Meghan si zhodnotili, co se jim za uplynulých dvanáct měsíců podařilo. Jistě mají i představu o tom, co budou dělat letos. Jak vidí nejbližší budoucnost páru experti? 

V očích mnoha lidí se princ Harry stal tím, čím je dnes, zejména kvůli manželce. V loňském roce mladší syn krále Karla III. skoro nezmizel z obrazovky. Propagoval memoáry Spare i netflixovou sérii Heart of Invictus, ale také pokračoval v soudních sporech s britskými bulvárními médii. 

Meghan Markle byla v tu samou dobu relativně neviditelná. Objevila se na koncertech popových hvězd Katy Perry, Beyoncé a Taylor Swift, na charitativní akci Kevina Costnera či červeném koberci týdeníku Variety. 

"Podívejte se. Pokud se objevujete na červených kobercích a premiérách, znamená to, že se chcete ukázat typu lidí, kteří by vás mohli obsadit či jinak využít. O to Meghan šlo," konstatoval odborník na PR Mark Borkowski podle deníku Guardian.

"Pokud byl rok 2023 rokem prince Harrryho, v roce 2024 by se mohla dostat do popředí Meghan, zatímco čekáme na nejnovější vývoj kolem značky Sussex," napsal zmíněný britský list. 

Nejnovější zprávy