Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Harry a Meghan zklamali královnu! Tak naštvanou ji v paláci neviděli

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Harry a Meghan zklamali královnu! Tak naštvanou ji v paláci neviděli

Andrea Malá

18. ledna 2024 21:23

Princ Harry a Meghan Markle

Legendární královnu Alžbětu II. nenechávají britská média odpočívat v pokoji. Jméno panovnice se totiž v těchto dnech přetřásá v souvislosti s princem Harrym a jeho ženou Meghan a jejich volbou jména pro dceru. Jak známo, holčička dostala jméno Lilibet, což byla přezdívka její prababičky. 

Britský deník Daily Mail upozornil, že nová kniha Charles III: New King, New Court. The Inside Story obsahuje dosud neznámé zákulisní informace o pojmenování dcery Harryho a Meghan. Tvrzení páru, že královna svolila, se možná nezakládají na pravdě.

Podle jednoho z členů personálu byla naopak Alžběta II. tak rozzlobená jako nikdy předtím, když se dozvěděla, že vnuk a jeho žena tvrdí, že by jméno Lilibet nepoužili bez souhlasu samotné panovnice. 

Už tehdy přitom BBC uvedla, že princ a bývalá herečka o svolení nepožádali. Pár se tehdy neváhal ozvat prostřednictvím svého právního zastoupení a požádal veškerá média, aby neopakovala taková nepravdivá a pomlouvačná sdělení.  

Harry a Meghan ovšem nepochodili u Buckinghamského paláce, po kterém chtěli, aby dosvědčil, že dostali svolení od královny. Není proto ani divu, že zrovna o této kapitole svého života se syn současného krále Karla III. nezmínil v biografii nazvané Spare. 

Nejnovější zprávy