Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Infarkt? Kevin Spacey skončil v nemocnici!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Infarkt? Kevin Spacey skončil v nemocnici!

Lenka Kučerová

8. října 2023 19:02

Kevin Spacey

Herec Kevin Spacey (64) v Uzbekistánu vystoupil v rámci filmového festivalu. Podle médií ho ale krátce před postihly nepříjemné zdravotní problémy, kvůli kterým musel vyhledat urgentní pomoc lékařů!
 

Podle serveru Daily Mail měl slavný herec vážné podezření na infarkt, když mu znecitlivěla levá polovina těla. Stalo se tak ve chvíli, kdy byl na prohlídce v muzeu, odkud ho lidé, kteří tam s ním byli, odvezli do nejbližší nemocnice.

Tam podstoupil sérii vyšetření. Odborníci ale infarkt vyloučili a herec nakonec na zmiňovaném festivalu mohl vystoupit.

"Tato událost mě přinutila zamyslet se nad tím, jak je náš život ve skutečnosti křehký," řekl k události Spacey. Zároveň vyzdvihl odbornost a ochotu místních lékařů. 

Kevin Spacey je americký herec, režisér a producent, známý svými vynikajícími hereckými dovednostmi a dlouhou kariérou v divadle, filmu a televizi. Získal několik prestižních ocenění, včetně dvou Oscarů za nejlepší herecký výkon v hlavní roli.

Mezi jeho nejznámější filmy Americká krása, Šestý smysl, L.A. Confidential nebo seriál House of Cards, kde hrál hlavní roli Franka Underwooda.

V roce 2017 se však Spacey dostal do středu skandálu, kdy byl obviněn z sexuálního obtěžování a zneužívání mladistvých. Tato obvinění vedla ke zrušení několika jeho filmových projektů a k jeho odstranění ze seriálu House of Cards.

Skandál také poškodil jeho pověst a kariéru. Obvinění se ale nakonec neprokázala.

Nejnovější zprávy