Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Kevin Spacey se neubránil slzám! Po kampani MeToo je finančně úplně na dně

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kevin Spacey se neubránil slzám! Po kampani MeToo je finančně úplně na dně

Andrea Malá

17. června 2024 8:50

Kevin Spacey

Emotivní rozhovor poskytl v těchto dnech slavný herec Kevin Spacey, jedna z obětí kampaně MeToo. Tématem byly jeho velké finanční potíže, které souvisejí s tím, jak se k němu zachoval Hollywood poté, co byl nařčen z nevhodného chování. 

Spacey mluvil s novinářem Piersem Morganem, který se zajímal o to, kde bydlí. Někdejší hvězda se při odpovědi rozplakala. "Tento týden mi v Baltimoru, kde jsem doteď bydlel, zabavují dům. Můj dům se prodává v dražbě, takže se musím vrátit do Baltimoru a uložit si věci do skladu," prozradil v pořadu Uncensored. 

Známý herec přiznal, že teď neví, kde bude bydlet. "V Baltimoru jsem od té doby, co jsme začali natáčet Dům z karet. Přestěhoval jsem se tam v roce 2012. Ten dům je mým domovem od roku 2016. Nemůžu platit účty, když dlužím," svěřil se.

V pláč propukl i při dotazu na to, jestli mu hrozí bankrot. Spacey uvedl, že už měl několikrát namále, ale zatím se tomu vždy vyhnul. "Stále ještě hodně dlužím... Ano, jsem zadlužený. Je to tak. Mnoho milionů. Samotný dům stojí hodně milionů," dodal. 

Spaceyho kariéra se prudce zastavila v roce 2017, kdy ho zhruba 20 mužů obvinilo ze sexuálního obtěžování a napadení. Stalo se tak během kampaně MeToo zaměřené proti sexuálnímu obtěžování. Herec, který získal Oscara za role ve filmech Americká krása či Obvyklí podezřelí, už pak nepokračoval v hlavní roli v seriálu Dům z karet. Předloni newyorský soud zamítl žalobu kvůli údajnému obtěžování. 

Nejnovější zprávy