Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Kevin Spacey přiznal: Nevím, kde teď budu bydlet!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kevin Spacey přiznal: Nevím, kde teď budu bydlet!

Lenka Kučerová

13. června 2024 21:47

Kevin Spacey

Americký herec Kevin Spacey patřil mezi nejslavnější světové celebrity, v roce 2017 se mu ale život radikálně změnil, když byl obviněn ze sexuálních trestných činů. Tato obvinění ho přivedla na mizinu a momentálně nemá ani kde bydlet.

Spacey, kdysi jedna z největších hvězd Hollywoodu s odhadovaným majetkem kolem 70 milionů dolarů, posledních šest let strávil soudními boji kvůli obviněním ze sexuálních zločinů. I když byl nakonec soudem shledán nevinným, přišel téměř o všechno a skončil v dluzích.

O své finanční situaci hovořil s britským moderátorem Piersem Morganem v jeho show Piers Morgan Uncensored. V rozhovoru popsal i své těžké dětství s násilnickým otcem, který znásilňoval jeho bratra.

Spacey se také věnoval sexuálnímu skandálu a jeho dopadu na svůj život. Uvedl, že je na mizině a že jeho dům prodali exekutoři, aby mohli splatit jeho dluhy vzniklé během soudních procesů.

"V Baltimoru mi zabavili můj dům. Prodali ho v dražbě. Nejsem si jistý, kde budu teď bydlet. Nemůžu ani platit účty, protože mám stále velké dluhy. Jsem zadlužený. Jde o mnoho milionů," řekl Spacey, který se během rozhovoru několikrát rozplakal. 

Nejnovější zprávy