Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jaromír Soukup kontruje: To slyším od Agáty poprvé! Doteď jsem si myslel něco jiného

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup kontruje: To slyším od Agáty poprvé! Doteď jsem si myslel něco jiného

Andrea Malá

11. října 2023 10:01

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Napětí mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem dále roste. Influencerka si totiž pustila pusu na špacír a ozřejmila, co ze své strany považuje za důvody rozchodu hvězdného páru. Nikdo se proto nemůže divit tomu, že se mediální magnát rozhodl reagovat. 

Hanychová prohlásila, že k rozchodu bylo třeba přistoupit kvůli dětem. Především ty starší, tedy syn Kryšpín a dcera Mia, si prý se Soukupem nerozuměly. Podle slavné maminky odcházely do svých pokojíčků, kdykoliv se náhradní tatínek objevil u nich doma.

Boháč se ale s takovým tvrzením rozhodně nesmířil. Podle jeho slov se nezakládá na pravdě. "Poprvé slyším, že jsem s dětmi neměl dobrý vztah. Doteď jsem ho považoval za skvělý," poznamenal pro deník Blesk. 

Mediální magnát zároveň nechápu logiku, podle které ho Hanychová nechce kvůli dětem špinit, ale zároveň poskytne desítky minut trvající rozhovor plný stížností. "Co jsem, jaký jsem a jak jsme nejezdili na výlety a že to se mnou nebyla taková zábava, jak si představovala," vyjmenoval některé konkrétní věci. 

Například v otázce výletů poskytl Soukup některé argumenty. "Rád bych připomněl, že byla od samého začátku v de facto rizikovém těhotenství, poté v šestinedělí s malým miminkem, tudíž na žádné velké výlety ani jezdit nemohla. Pak jsme byli ve Španělsku, což asi není výlet," konstatoval s notnou dávkou ironie. 

Nejnovější zprávy