Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jaromír Soukup měl proti Agátě spojence? Hanychová promluvila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup měl proti Agátě spojence? Hanychová promluvila!

Andrea Malá

8. dubna 2024 15:35

Jaromír Soukup Video

Agáta Hanychová o velikonočních svátcích projevila vůli se po mnoha měsících sporů domluvit s Jaromírem Soukupem. Dohoda už je podle všeho na světě. Hanychová kromě kritiky bývalého partnera neváhá ani s výpady vůči české justici. 

Hanychová v podcastu s Ornellou Koktovou prohlásila, že případ soudila osoba, která byla vůči ní zaujatá. "Už je to tak dlouhý a já jsem u toho soudu furt, ta soudkyně mě nemá ráda, má radši tatínky a dostávám tam kouř za nic," svěřila se podle deníku Aha!.

Trojnásobná maminka nakonec Soukupovi ustoupila, ačkoliv naznačila, že péči o Rozárku úplně nezvládá. "Já bych mu chtěla říct, jak ji vykoupat, ale on nechce," prozradila například. Komunikace je prý nulová, miliardář se nechce o ničem bavit. 

Sama Hanychová se už dříve nechala slyšet, že podepsala dohodu, protože jinak by ji bývalý partner podle jejích slov utrápil. Dokonce připustila, že stres by mohl vyústit například v rakovinu.

Miliardář nicméně naznačil, že ani podpisem dohody ještě není záležitost definitivně vyřešená. "Situace se má tak, že pokud dohoda mezi rodiči není schválená soudem, může ji jeden z rodičů kdykoliv odvolat. A v ten moment vstupuje v platnost předběžné opatření, které platilo," sdělil deníku Blesk. 

Nejnovější zprávy