Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Jaromír Soukup: První slova o Agátině výprodeji! Takhle jí teď říká

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup: První slova o Agátině výprodeji! Takhle jí teď říká

Andrea Malá

7. února 2024 14:06

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová se rozhodla opravdu rázně spálit mosty za Jaromírem Soukupem, který to nenese zrovna nejlépe. Výprodej věcí, které bývalé partnerce zařídil, komentoval poměrně svérázně. Dokonce jí nemohl přijít na jméno, pod kterým ji zná většina lidí. 

Ještě loni touhle dobou tvořili Hanychová a Soukup pár. Následně se dočkali dcery Rozárky, přesto se v září rozešli. A dcera herečky Veroniky Žilkové se nakonec ještě do konce kalendářního roku stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu.

Nyní vyhlásila velký výprodej. Například nabídla diamantový náhrdelník za více než sto tisíc korun. "Lehce nošený, krásný stav. Aktuálně nedostupný, limitovaná edice. Komplet balení s certifikátem," popsala trojnásobná maminka. 

Fanouškům ukázala i velký automobil za částku přesahující milion korun, který pro ni zařídil expartner Soukup. "Bude se prodávat, kdyby měl někdo vážný zájem," dodala. 

Není divu, že lidi zajímalo, co si o tom myslí bývalý partner. "Co na to mám říct?" reagoval miliardář. "Paní Dopitová dělá hodně zvláštních věcí," poznamenal pro web super.cz. 

Nejnovější zprávy