Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Jste lůzři! Harry a Meghan to mají černé na bílém

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jste lůzři! Harry a Meghan to mají černé na bílém

Andrea Malá

13. prosince 2023 16:13

Meghan Markleová a princ Harry Video

Jak se Harrymu a Meghan daří v Hollywoodu? Posoudit to můžete sami, anebo můžete dát na názor redakce magazínu Hollywood Reporter, který hvězdný pár zařadil mezi největší lůzry letošního roku. 

"Dvojice se v roce 2020 vzdala ceremoniální veřejné služby, aby zbohatla na svém postavení celebrit ve Spojených státech amerických. Po ufňukaném dokumentu pro Netflix, ufňukané biografii Spare a nijakém podcastu se značka Harry a Meghan změnila v bublinu, která jen prosí o to, aby ji někdo prasknul. A South Park to udělal," poznamenali redaktoři.

Mezi dalšími poraženými jsou společnosti Disney či Marvel a DC. Naopak na straně vítězů stojí americká zpěvačka Taylor Swift, australská herečka Margot Robbie nebo britský režisér Christopher Nolan.

Hollywood Reporter také připomněl, že s Harrym a Meghan se letos rozešla také streamovací platforma Spotify. Spolupracovali s ní od roku 2020 do června 2023. Oboustranná spokojenost se ale rozhodně nedostavila.

"Pravdou je, že něco se povedlo, něco ne," uvedl šéf Spotify Daniel Ek v zářijovém rozhovoru pro BBC. Ostatně už v minulosti se objevily informace, že dvojice byla propuštěna kvůli nedostatku obsahu, který tvořila.

Nejnovější zprávy