Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Nová strategie Harryho a Meghan směrem k monarchii! Nezůstane kámen na kameni

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová strategie Harryho a Meghan směrem k monarchii! Nezůstane kámen na kameni

Andrea Malá

15. prosince 2023 10:24

Princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry a jeho žena Meghan mají údajně novou strategii pro vztahy s britskou královskou rodinou, kterou před lety opustili. Vazby se následně zpřetrhaly a na lepší zítřky to donedávna opravdu nevypadalo. Nyní se ale možná objevilo světlo na konci tunelu.

"Novou strategií Harryho a Meghan je usmíření," uvedl zdroj webu Page Six, který působí v USA, kde pár od odchodu z královské rodiny žije. Princ příští rok v září oslaví kulaté 40. narozeniny a uvědomuje si, jak plyne čas, vysvětlil zdroj náhlou změnu přístupu k zástupcům britské monarchie. 

Page Six napsal, že král Karel III., který v tomto týdnu nahrál pravidelný vánoční projev, nemůže počítat s osobní návštěvou mladšího syna o Vánocích. Vévoda ze Sussexu se ale plánuje panovníkovi ozvat ze své kalifornské rezidence. 

Náznak zlepšení vztahů přišel už v listopadu, když panovník slavil 75. narozeniny. Před nimi se proslýchalo, že Harry nemluvil s otcem od loňského září, kdy se Velká Británie v čele s nimi vyrovnávala se smrtí královny Alžběty II.

Podle deníku The Telegraph u příležitosti narozenin došlo k telefonickému hovoru mezi králem a princem. Rozhovor se údajně nesl v přátelském duchu, takže Karel III. si dokonce promluvil i s vévodkyní Meghan. Originálním dárkem pak bylo video, na němž děti Archie a Lilibet zpívají dědovi k narozeninám. List poté napsal, že by se vztahy mohly zlepšovat i nadále.

Nejnovější zprávy